WILEY X VAPOR 3-sada


Orientačná cena pri kurze 25 Kč/€: 3125,- Kč

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 2027
€139 –10 % €125
WILEY X VAPOR 3-sada
5005 1 wiley x vapor 3 sada
Tip
€139 –10 %
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 150€
Sme na trhu 20+ rokov
Skúsenosti
Sme na trhu od roku 2000

Smoke grey + clear + light rust lens/Matte tan frame

 

Elegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámom sú určené najmä pre strelcov a lovcov, ale tiež všetkým outdoorovým nadšencom, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochranu pro svoje oči za akýchkoľvek svetelných podmienok. Číra šošovka sa hodí do menej slnečných dní s horšími svetelnými podmienkami či do interiéru ako súčasť pracovných ochranných okuliarov. Má vysokú svetelnú priepustnosť - 89 % - a tiež poskytuje ochranu pred UV žiarením a odleskami bez akéhokoľvek skreslenia farieb. Dymovo sivé sfarbenie so svetelnou priepustnosťou 14-20 % je vhodné do jasného slnečného počasia, maximálne znižuje oslňujúce svetelné odlesky a neskresľuje farby. Svetlo-oranžová šošovka so svetelnou priepustnosťou 53 % dokáže odfiltrovať väčšinu modrých svetelných vĺn, ktoré sú hlavným dôvodom oslnenia či difúzie. Zvyšuje kontrast v stredných a nekvalitných svetelných podmienkach. Sklá sa však dajú jednoducho a rýchlo vytiahnuť a vymeniť za iné (súčasťou balenia sú spolu dva páry skiel). Elastický nosník sa hravo prispôsobí akémukoľvek tvaru a veľkosti nosu, naviac je naň možné pripevniť nosič na prídavné dioptrické šošovky. Odolnosť okuliarov je balisticky testovaná a certifikovaná Americkým národným štandardizačným inštitútom (ANSI).

 

PARAMETRE: Šírka okuliarovej šošovky: 44 mm Výška okuliarovej šošovky 37 mm Dĺžka bočnice 135 mm Šírka nosníka 25 mm

ANSI HIGH MASS IMPACT TEST - Test odolnosti proti nárazu ťažkým telesom Okuliare Wiley X sú testované a certifikované organizáciou ANSI (Americkým národným štandardizačného inštitútom) na odolnosť proti nárazu ťažkým telesom (High Mass Impact Test). Okuliare s týmto certifikátom sú vystavené nárazu 500 g ťažkého projektilu pusteného z výšky 127 cm. Pre udelenie certifikátu musí po teste zostať šošovka okuliarov pevne zasadená v ráme okuliarov a rovnako ako rám musí zostať nepoškodená. Tento test deklaruje, že s okuliarmi Wiley X bude váš zrak dokonale chránený pri strete s padajúcimi predmetmi, ako sú napríklad kamienky, ale aj napríklad pri vystrelení airbagu v prípade autonehody.

ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST - Test odolnosti proti strelám Okuliare certifikované podľa štandardu ANSI HIGH VELOCITY IMPACT musí odolať nárazu oceľovej guľôčky s priemerom 6,35 mm vystrelenej rýchlosťou 164,6 km / h. Nerozbít šošovka musí zostať pevne zasadená v ráme okuliarov, rám musí zostať nepoškodený.

ANTI-FOG COATING-vrstva proti zahmlievaniu EN. 166F Okuliare certifikované podľa štandardu EN.166f musia odolať nárazu oceľovej guľôčky s priemerom 22 mm a váhe 43 g spustenej z výšky 1,3 m a dopadajúcej rýchlosťou 18 km / h. Nerozbitá šošovka musí zostať pevne zasadená v ráme okuliarov, rám musí zostať nepoškodený.

HARD COATING Ochrana proti poškriabaniu šošoviek vďaka silnej a odolnej vrstve.

Changeable LENSES - Vymeniteľné šošovky Rôzne svetelné podmienky si žiadajú rôzne typy okuliarov. Lenže spravidla nie zakaždým máte po ruke dva až tri druhy skiel podľa rozmarov počasia. Preto niektoré modely okuliarov Wiley X umožňujú výmenu šošoviek. Svetlé šošovky s vysokou svetelnou priepustnosťou môžete napríklad pri zmene počasia veľmi jednoducho vymeniť na tmavé polarizačné. A naopak. Výmenu vykonáte jednoduchým nacvaknutím. Táto vlastnosť okuliarou nijako neznižuje ich úroveň odolnosti a bezpečnosti, na ktorú sú certifikované.

Prescription (RX) - Dioptrická korekcia Zrak hrá veľmi dôležitú úlohu v našom každodennom živote. Ak naše videnie nie je stopercentné, sme nútení robiť kompromisy. Okuliare Wiley X umožňujú žiť život naplno. Kombinujú v sebe vlastnosti ochranných, slnečných aj dioptrických okuliarov. Celé okuliare sú certifikované bezpečnostnými testami EN.166 a zaisťujú tak vašim očiam maximálnu ochranu aj v extrémnych podmienkach. Polykarbonátové vrstvené šošovky potom zaručujú vďaka unikátnym technológiám Wiley X jasné a ostré videnie za akýchkoľvek svetelných podmienok. Okuliare s označením RX Ready potom môžu byť vybavené dioptrickými sklami s patričnou okuliarovú korekciu pripravenú na mieru konkrétnemu zákazníkovi. Označenie High RX umožňuje dokonca vloženie veľmi silných dioptrických skiel v rozmedzí od +5.00 do -7.00 dioptrií. Váš zrak už vás nebude limitovať ani v tých najextrémnejších situáciách. SMART

EDGE LENS TECHNOLOGY - Neskreslené videnie U bežných optických šošoviek často dochádza vplyvom lámanie svetla ku skresľovaniu relatívnej veľkosti objektu, straty jasnosti či decentralizáciu obrazu. Šošovky Wiley X zodpovedajú štandardom optickej presnosti podľa Amerického národného štandardizačného inštitútu (ANSI), ktorého dôkladné testovanie preukázalo, že šošovky Wiley X neskresľujú optickú jasnosť ani u vzdialených objektov, nezvyšujú relatívnu veľkosť vnímaného obrazu a zachovávajú priestorové usporiadanie objektov, čiže nedecentralizujú objekty v zornom poli, ako tomu u bežných šošoviek často býva.

TOP RIM SYSTEM Obrúčky typu Top Rim System sú upevnené k okuliarovými šošovkám na ich hornom okraji (Na rozdiel od obrúčky typu Full Rim System, ktoré obopínajú celé okuliarové šošovky dookola.) Obrúčky Top Rim System sú pri niektorých modeloch vybavené nosníkom technológiou 360 ° Nose Piece, ktorá umožňuje vďaka špeciálne vyvinutému gumovému materiálu okuliare pohodlne nasadiť a nosiť na akomkoľvek tvare a veľkosti nosa a zároveň na okuliare prichytiť technológii RX Insert na vloženie dioptrických šošoviek. Obrúčky sú tvarované do písmena U (U-Shape) a preto dokonale sedia na tvári a netvoria žiadne otlačeniny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: