3M Peltor SportTac el. chrániče sluchu HNT 26dB


Orientačná cena pri kurze 25 Kč/€: 5850,- Kč

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 450
€234 €234 / 1 ks
3M Peltor SportTac el. chrániče sluchu HNT 26dB
1276 3m peltor sporttac el chranice sluchu hnt 26db
Obľúbené
Doprava zadarmo
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 150€
Sme na trhu 20+ rokov
Skúsenosti
Sme na trhu od roku 2000

Nové elektronické sluchadlá 3M PELTOR SportTac Vám umožnia jednoduchú komunikáciu a zároveň ochránia Váš sluch pred jeho poškodením pri strelbe.

Pri nasadených SportTac slúchadlách výborne počujete, aj keď na Vás niekto hovorí, ale výstrel alebo silnejšie zvuky, ktoré by mohly poškodiť Váš sluch, sú automaticky utlumené na prijateľnú a neškodnú úroveň.

Slúchadlá sú navrhnuté a vyvinuté špeciálne pre potreby strelcov a lovcov. Parametre 3M PELTOR SportTac HNT: -model 3M PELTOR SportTac HNT -automatické elektronické potlačenie nadmerného hluku/zosílenie hovorenej reči -napájanie: 2x AAA baterie (súčasťou balenia) -hmotnosť slúchadiel Peltor SportTac: 318 g -útlm: SNR 26 dB -norma: EN 3582-4 -jednoduchá výmena farebných krytiek -funkcia automatického vypnutia -skladací oblúk pre jednoduché uloženie -farba zelená (s oranžovými výmennými krytkami) Doplňujúce informácie o 3M PELTOR SportTac: Po nasadení elektronických streleckých slúchadiel 3M PELTOR SportTac a ich zapnutí je možné bezpečne počúvať okolité zvuky prostredníctvom špeciálnych mikrofónov umiestnených na vonkajšej strane mušlových chráničov. Okolitý hluk je slúchadlami zaznamenaný a automaticky zoslabený na bezpečú úroveň. Slúchadlá majú výmenné oranžové kryty, sú vybavené funkciou automatického vypnutia a majú sklopnú konštrukciu pre skladné uloženie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: