InfiRay EYE EH35

Do sveta termovízií prichádza dlho očakávaná novinka termovízny monokulár s 640x512px jadrom, citlivosťou senzora pod 25mK, AMOLED displejom, 35mm šošovkou a množstvom veľmi prepracovaných funkcií, detailov a technológií za bezkonkurenčnú cenu !!

Dostupnosť Do 3 dní
Možnosti doručenia
Kód: 6601
€1 999 –2 % €1 957 €1 957 / 1 ks
InfiRay EYE EH35
pozad obr zku eye el35 2 bylo odstran no
€1 999 –2 %
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 150€
Sme na trhu 20+ rokov
Skúsenosti
Sme na trhu od roku 2000
SENZOR 640x512px a <25mK NETD
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktorý si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj EYE EH35 disponuje senzorom s rozlíšením 640x512px a citlivosťou menšou ako 25 mK. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s OLED FULL HD displejom vykreslí užívateľovi doslova čiernobiely film.
 

 

 

VIDEA SO ZVUKOM A INTERNOU PAMEŤOU 32GB
Funkcie vide/foto sa vďaka jednoduchému ovládaniu stane priateľskou funkciou pre každého užívateľa. 
Pochváľte sa Vašim zážitkom v maximálnej kvalite a so zvukom ! 

 

 

PRAKTICKÝ VO VŠETKÝCH SMEROCH
Tím dizajnérov, programátorov a vývojárov vytvorili inteligentný produkt, s ktorým sa už nemusíte obávať zdĺhavého hľadania tlačidiel v tme. Stačí iba zaklapnúť krytku objektívu a zvoliť z ponuky, či sa má prístroj vypnúť alebo prejsť do standby režimu. Jednoduchá a praktická technológia, ktorá Vám uľahčí ovládanie prístroja.

 

 

JEDNODUCHÉ A INTUITÍVNE
Prístroj EYE EH35 Vás prekvapí ihneď pri uchopení v ruke. Jeho kvalitne prepracované telo je pokryté gumovou gumou a tvar produktu skvele kopíruje bežné zovretie dlane. Bez kŕčov a bolesti rúk môžete tak niekoľko hodín pozorovať a uživať si Váš lov. Veľmi praktické ovládanie iba dvoma tlačidlami. posuvným kiolečkom pohotovo nastavíte digitálny zoom a druhým tlačidlom len zachytíte Váš zážitok pomocou fotografie či videa.

 

 

RYCHLÉ NABÍJANIE
Infiray EYE EH35 disponuje rýchlonabíjaním cez bežne dostupný konektor USB-C, vďaka ktorému sa prístroj nabije počas 2 hodín.

 

 

Mobilná APLIKÁCIA
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!

prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístupu s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrú Váš zážitok ihneď po love, a to aj hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále odpredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

eye

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: