Lyman BAG JACK™ AND MATCH BAG COMBO


Orientačná cena pri kurze 25 Kč/€: 4575,- Kč
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 7837815
€183 €183 / 1 ks
Lyman BAG JACK™ AND MATCH BAG COMBO
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 150€
Sme na trhu 20+ rokov
Skúsenosti
Sme na trhu od roku 2000

Lyman's Bag Jack je navrhnutý tak, aby uľahčil nastavenie elevácie vašej pušky a jej vyrovnanie s vaším cieľom a zároveň vám umožnil udržať si pohodlnú streleckú pozíciu. Kompaktný, stabilný a plynule nastaviteľný Bag Jack je dokonalou podložkou na nastavenie vášho streleckej pozície na strelnici. 

Bag Jack si koriguje výšku jednoduchým otočením nastavovacieho gombíka. Zdvihák je vyrobený z pevných hliníkových a oceľových komponentov a má protišmykovú textúrovanú platformu.

Match Shooting Bag je tvarovaný tak, aby pevne uchopil vašu pušku a poskytol vám stabilnú a bezpečnú streleckú pozíciu. Taška je vybavená pevným popruhom na prenášanie a nastaviteľným napínacím popruhom na nastavenie výšky.

Všetky naše Shooting Bags sú vyrobené z odolného nylonu 600D odolného voči oderu s mikro-semišovou výplňou na kontaktných bodoch s puškou. Sú tiež vybavené protišmykovou pogumovanou základňou, aby boli počas používania stabilné a držali na svojom mieste. Vaky sú dodávané naplnené brúseným plastovým materiálom, ktorý dobre drží tvar a je dostatočne ľahký na prenášanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: