Swarovski BH bino harness

Náprsný nosič ďalekohľadov pre superkomfortné nosenie binokulárov !

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: DF-Z739-0225
€219 €219 / 1 ks
Swarovski BH bino harness
Swarovski BH bino harness
Novinka
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 150€
Sme na trhu 20+ rokov
Skúsenosti
Sme na trhu od roku 2000

Popis produktu
Kompaktný popruh pre váš ďalekohľad
Či už šprintujete, plazíte sa alebo čupíte, postroj drží váš ďalekohľad pevne na svojom mieste. Na každej strane je tiež ďalší popruh, ktorý zaisťuje, že váš ďalekohľad je úplne bezpečný. Do dvoch bočných priehradiek možno rýchlo a bezpečne uložiť aj menšie predmety.

Maximálna ochrana pre váš ďalekohľad
Chráňte svoj ďalekohľad pred vlhkosťou, náhlymi nárazmi a ďalšími. Aj keď sa plazíte alebo krčíte blízko zeme, postroj ochráni váš ďalekohľad pred špinou a kameňmi. Znamená to tiež, že váš ďalekohľad máte vždy po ruke, keď ho potrebujete.

Všestranné pohodlie
Ergonomicky tvarované, robustné popruhy, strategicky umiestnené polstrovanie a X-dizajn na chrbte odľahčia váš krk a zaistia, že si takmer ani nevšimnete, že postroj nosíte. Dizajn s plochým chrbtom znamená, že ak chcete, môžete nosiť aj batoh.

Vezmite si ďalekohľad, kedykoľvek ho budete potrebovať
Ak chcete ďalekohľad uchopiť, stačí otvoriť prednú chlopňu pomocou magnetického uzáveru na vrchu popruhu a zložiť ho. Je dokonca ľahké to urobiť jednou rukou. Aby klapka zostala na mieste, jednoducho ju pripevnite k spodnej časti postroja pomocou magnetického zapínania.

Dizajn a kvalita SWAROVSKI OPTIK
Užite si výhody špičkových materiálov a spojovacích prvkov. Sú robustné a odolné, aby ste si mohli svoj postroj užívať čo najdlhšie pri každej aktivite. Popruh bol navrhnutý tak, aby sa perfektne hodil k vášmu ďalekohľadu SWAROVSKI OPTIK a tmavozelená látka je v prírode nenápadná.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: