Swarovski EL Range 8x32 (2023)

Unikátny dizajn a funkcie v odľahčenom tele, robia z tohoto modelu najlepší denný puškohľad s meračkou vzdialenosti na trhu !


Orientačná cena pri kurze 25 Kč/€: 81750,- Kč
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 2297
€3 270
Swarovski EL Range 8x32 (2023)
5755 swarovski el range 8x32 2023
Novinka
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 150€
Sme na trhu 20+ rokov
Skúsenosti
Sme na trhu od roku 2000

Sústreďte sa na to podstatné s týmto kompaktným, vysokovýkonným ďalekohľadom s diaľkomerom a asistentom sledovania. EL Range 8x32 je ideálny pre každého, kto uprednostňuje ľahký ďalekohľad a široký prehľad na svojich náročných loveckých výletoch. Rozmery DxŠxV: 146x131x69 mm Popis produktu Kompaktný ďalekohľad s asistentom sledovania Prevratne ľahká konštrukcia: 685 gramov S diaľkomerom a meraním uhla Prispôsobiteľné pomocou aplikácie EL Range Configurator Vhodné pre pravákov aj ľavákov Asistent sledovania Integrovaný asistent sledovania vám pomôže sledovať váš cieľ tým, že vás navedie na miesto, kde ste naposledy vystrelili. Túto funkciu môžete použiť prostredníctvom aplikácie EL Range Configurator na svojom telefóne alebo priamo na ďalekohľade EL Range.

 

Ľahká a kompaktná inteligencia

32 mm model kombinuje všetky známe funkcie EL Range, ako je meranie rozsahu/uhlu a asistent sledovania, v kompletnom optickom a elektronickom balení s hmotnosťou iba 680 gramov (24 uncí) (10x zväčšenie) alebo 685 gramov (24,2 uncí) ( 8-násobné zväčšenie). Rozsah merania vzdialenosti je 9 až 1 500 metrov (10 až 1 640 yardov). Hlavným vonkajším rozdielom je jediný most ďalekohľadu, ktorý je navrhnutý tak, aby umožňoval vylepšenú ergonómiu pre väčšie ruky.

 

Inteligentný spoločník

EL Range 32 je možné nakonfigurovať podľa individuálnych preferencií pomocou aplikácie EL Range Configurator a prispôsobiť podľa vlastných balistických údajov lovca. Presnosť výstrelu je podporovaná začlenením atmosférických údajov, ako je tlak vzduchu a teplota, a zobrazením upravenej streleckej vzdialenosti a kliknutí potrebných na balistickej veži puškohľadu SWAROVSKI OPTIK. Používatelia sa tiež môžu rozhodnúť, či uprednostnia priradenie pravého alebo ľavého tlačidla pre funkciu merania. Druhé tlačidlo sa potom zmení na tlačidlo režimu.

 

Výnimočné detaily

Koncept vyváženej optiky poskytuje vysoko kontrastný obraz s prirodzenými farbami a ostrými kontúrami. Opierka čela FRR bola ďalej vylepšená a je k dispozícii ako príslušenstvo. Poskytuje stabilnú trojbodovú oporu pre zaistenie maximálnej stability a pohodlia pri dlhšom pozorovaní.

 

V balení:

Funkčná taška FSB, univerzálny pohodlný popruh UCS-R s priehradkou na batériu, kryt okuláru, nástroj BT a mydlo a štetec

Dodatočné parametre

Kategória: Optika
Hmotnosť: 685 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: