Walther PPK/S .22lr Nickel


Orientačná cena pri kurze 25 Kč/€: 10725,- Kč

Nadčasovosť inšpiruje skutočnú veľkosť. Prevratná myšlienka teraz vedie k ďalšej úrovni úspechu v bezkonkurenčnom výkone a prináša osvedčené a pravdivé výsledky, keď ich najviac potrebujete.

Kal 22LR

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 2251
€499 €499 / 1 ks
Walther PPK/S .22lr Nickel
Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
pri nákupe nad 150€
Sme na trhu 20+ rokov
Skúsenosti
Sme na trhu od roku 2000

Malorážková pištol WALTHER PPK/S kaliber 22LR .

VAŠOU POVINNOSŤOU BYŤ PRIPRAVENÝ
Popredná inovácia spoločnosti Walther sa dostáva do centra pozornosti s ich ručnými zbraňami typu PPK. V čase svojho vynálezu pred viac ako 80 rokmi PPK inšpirovala úplne novú kategóriu v zbrojnom priemysle, teraz všeobecne známu ako pištoľ na skryté nosenie. Aby splnil potrebu výkonu v skrytom balení, Walther rozbil formu vreckových pištolí a vojenských pištolí plnej veľkosti, aby priniesol tajným dôstojníkom praktickejšiu a spoľahlivejšiu možnosť, PPK. Je komorovaná in.380 ACP, PPK poskytuje všetku silu potrebnú pre sebaobrannú pištoľ bez obetovania kritických funkcií.

Poloautomatická pištoľ Walther PPK sa začala vyrábať v nemeckej zbrojovke Walther v roku 1931 a bola menšou verziou modelu PP.

Obidve verzie boli určené hlavne pre kriminálnu políciu a pre skryté nosenie. Počas II. svetovej vojne ju nosili hlavne nemecký vojaci.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: